skadový dělník/dělnice
MEVA a.s.
Roudnice nad Labem, Czech Republic
před 16 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : " zajišťování příjmu a výdeje materiálu dle dokladů" řádné uskladnění materiálu" balení zboží" úklid skladu" po zapracování možnost získání průkazu na VZV Požadujeme : " pečlivost a samostatnost" platný průkaz řidiče sk.

BNabízíme : práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, závodní stravování, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně.

Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Způsob kontaktování zaměstnavatele : e-mailem, telefonicky od 7.00h. do 15.00h., osobně.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost