TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, TERÉNNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE
Aufori, o.p.s.
Jičín, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Terénní pracovník : - dojíždí za klienty do jejich domácností (pracuje v okresech Královéhradeckého kraje podle domluveného místa výkonu práce či místa bydliště),- pomáhá klientům řešit problémy, které se týkají nejčastěji financí, hledání zaměstnání, bydlení a dluhů, komunikací s úřady a návaznou sítí služeb,- doprovází klienty na úřady a další instituce dle potřeby, pomáhá jim řešit jejich životní situaci,- mapuje lokality, které jsou ohroženy výskytem sociálně patologických jevů.

Požadujeme : - vzdělání dle zákona 108 / 2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ v oblasti sociální práce, které je ukončené či započaté min.

ve 2. ročníku, nebo kurz pracovníka v sociálních službách, anebo chuť si tento kurz doplnit,- min. středoškolské vzdělání,- výpis z rejstříku trestů- empatický a pozitivní přístup k cílové skupině,- ochotu cestovat,- schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Nabízíme : - práci na plný úvazek, - hrubou mzdu 19 900 - 26 000 Kč, při plném úvazku,- nástup ihned nebo dle domluvy,- možnost využívat občasnou práci z domu,- pravidelné supervize a intervize a příležitost dále se vzdělávat,- dispozici pracovní telefon s neomezeným paušálem a notebook,- práci v kolektivu přátelských, energických lidí.

Své strukturované životopisy posílejte do 31.3.2022 na email balcarovadita.aufori gmail.com.Je nutné, aby součástí životopisu byl souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Bez tohoto souhlasu nebude brán na životopis zřetel a bude vymazán. Pro více informací kontaktujte : Mgr. Bc. Leona ZemanováAufori, o.

p.s.Habrmanova 136 / 3Hradec Králové 500 02horackova.aufori gmail.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost