Hlavní technik/čka vozového parku – Trutnov
INEX SPEDITION s.r.o.
Trutnov, CZ
před 10 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme Inex Spedition s.r.o. Naším cílem je poskytovat komplexní dopravní a logistické služby nad rámec očekávání. Více o nás na použijte odpovědní formulářHlavní technik / čka vozového parku TrutnovPracovní náplňKompletní evidence a správa vozového parku.

Přehled o každém jednotlivém voze od převzetí přes provoz až po zpětné vrácení či prodej.Úspěšné vyřízení pojistné události.

Zpracovaný přehled a vývoj spotřeb.Uskutečněné nákupy, opravy, výměna pneu vč. protektorování.Vyřešení nenadálých situací (havárie, krádeže)Požadujeme : Středoškolské vzdělání.

Technické povědomí ohledně provozu nákladních vozů.Angličtinu nebo němčinu na základní úrovni.Pečlivost a aktivní přístup k práci.

Ochotu řešit různé situace s nadhledem a dobrou náladou.Umět pracovat v MS OFFICE (Excel, Word).Nabízíme : Celkové mzdové ohodnocení až 36000,-

Naše benefity : Stravenky, výuka AJ, zázemí malé rodinné firmy, individuální hodnocení, možnost kariérního růstu.V případě Vašeho zájmu o naši inzerovanou pozici nám neváhejte zaslat váš životopis na email : použijte odpovědní formulář Těšíme se na Vaše reakce.

Mgr. Petr Kmošek (HR Interim manažer)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost