KUCHAŘ/KUCHAŘKA
Třinecké gastroslužby, s.r.o.
Prostějov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Osobní setkání možné po tel. domluvě, Karla Kozlovská tel. : 606 629 668 (volat Po-Pá 6 : 00-14 : 00 hod.

nebo e-mail : prostejov gastrosluzby.cz. Místo výkonu práce : areál HŽP v Prostějově na Dolní ulici. Pracovní doba : Po-Pá 5 : 00-13 : 00 hod.

nebo 6 : 00-14 : 00 hod.Požadujeme : znalost přípravy jídel teplé a studené kuchyně dle současných technologických postupů, samostatnost, spolehlivost a dobrou pracovní morálku, znalost přípravy jídel české kuchyně, praxe na obdobné pozici min.

5 roků, řidičský průkaz skupiny B výhodouNabízíme : vývojový plat - základní nástupní plat bude stanoven na základě kuchařských znalostí a dovedností a samostatnosti, po ověření pracovních schopností převod smlouvy po dvou letech na dobu neurčitou, příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč / měsíc, 5 týdnů placené dovolené, mimořádné odměny, příspěvek na stravování, ochranné nápoje, poskytování rekondičně-rehabilitační péče, zaměstnanecký benefit na čerpání služeb z oblasti sportu, nákup zdravotnických doplňků v hodnotě 2.

300 Kč, nadstandardní příplatky za odpolední, noční směny a za práci o sobotách a nedělích, mimořádné odměny a podíly za hospodářské výsledky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost