Nástup ihned! 15.000 Kč bonus jen teď!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Chomutov, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Máte předešlou zkušenost z automotive nebo ze zakázkové výroby na lince(výhodou ne však podmínkou)? Pak si nenechte ujít jednu z posledních šancí nastoupit do čistého klimatizovaného a moderního prostředí.

Co budete dělat?- montáž instalace kabelů snímačů řídících a ovládacích prvků- testování a kontrola kvality vyráběných produktů- pak to vše zabalíte a připravíte k expedici : )Bez čeho se neobejdeme : - ochotu pracovat ve třísměnném provoze- spolehlivost pečlivost a trpělivost- fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav.

Ale nebojte nemusíte být žádný kulturista! : )Za to Vám nabízíme : - mzdu až 29.500 Kč / měsíc- nástupní bonus 15.000 Kč jen do 7.

5.2021!!!- příspěvek na dojíždění až 1.500 Kč nebo svozovou dopravu z Jirkova a Chomutova zcela ZDARMA!- docházkový bonus až 2000 Kč- měsíční prémie až 1920 Kč- osobní ohodnocení 2380 Kč- 1155 Kč / měsíc do výplaty (příspěvek na stravování)- důležité je si pořádně odpočnout - nabízíme 25 dní dovolené na regeneraci fyzických a duševních sil : )- + zákonné příplatkyNeváhejte se ozvat! Rádi se s Vámi osobně setkáme a těšíme se skvělou spolupráci!Vzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost