Quality engineer - místo pro váš kariérní růst
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Litoměřice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Quality engineer - místo pro váš kariérní růst Pro naší rodinnou firmu která se zabývá automotive výrobou hledáme zkušeného inženýra kvality který by se rád rozvíjel v naší stabilní společnosti.

Co od nás dostanete? - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na stravování - Příspěvek na dopravu- Příspěvek na penzijní pojištění - Možnost kariérního růstu- Přátelské prostředí - Zajímavé finanční ohodnocení - Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti - Školení - Vzdělávací kurzy Co od vás budeme vyžadovat?

 • Ovládání nástrojů kvality 8D reporty FMEA PPAP SPC APQP - Znalost požadavků IATF16949 VDA - AJ na komunikativní úrovni - Praxe v oboru kvality min.
 • 2 roky - SŠ / VŠ vzdělání technického studia nebo obdobného zaměření - Týmového ducha Co bude vaše práce? - Podílení se na zlepšení procesů výroby- Návrhy nápravných opatření analýza a tvorba APQP- Zajištění úspěšnosti Certifikačních zákaznických a interních auditů - Vedení podřízených pracovníků - Aktivní podpora ve výrobě při optimalizaci procesů - Každodenní komunikace se zákazníkem a dodavatelem se zpracováním PPAP- Řešení FMEA u nových i stávajících projektůVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost