Operátor - seřizovač junior na středisko lisování nebo válcování
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
Lovosice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Co u nás budete dělat?Středisko lisování : Obsluhovat a ručně seřizovat stroje, které z drátu formují hlavu a tělo budoucího šroubu.

Pomocí měřidel a technické výkresové dokumentace kontrolovat kvalitu výrobků.Středisko válcování : Obsluhovat a ručně seřizovat stroje, které válcují závit.

Pomocí měřidel a technické výkresové dokumentace kontrolovat kvalitu výrobků.Požadujeme : Co oceníme?Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, důležitá je kontrola a kvalita odváděné práceTechnické cítění, schopnost a ochotu se učitAlespoň výuční list - obor nerozhoduje.

Vše potřebné Vás rádi naučíme.Dobrý zdravotní stavOchotu pracovat ve 3směnném pracovním režimuNabízíme : Co Vám můžeme nabídnout?

Stabilitu v dnešní nejisté doběIndividuální vstupní zaškolovací program s trenéremNástupní mzda až 29.400 Kč (26.000 Kč + bonusy a příplatky až 3.

400 Kč). Po 6 měsících až 30.700 Kč (základní mzda 27.300 Kč + bonusy až 3.400Kč)Řadu příspěvků (dojíždění, životní připojištění, penzijní spoření )Firemní dotované stravování a káva od 4Kč5 týdnů dovolené, programy na podporu zdravíMožnost kariérního a profesního růstuVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost