Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Praha-Nové Město, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU : Rašínovo nábřeží č.p. 390 / 42, Nové Město, 128 00 Praha 28KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Agyagosová Martina Bc.

tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářVM 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitouPOŽADAVKY : vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu oboru právovhodné i pro absolventy VŠ v oboru právonutná znalost zákona č.

 • 134 / 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a souvisejících právních předpisůpraxe v oblasti zadávání veřejných zakázek výhodousamostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivostznalost práce s PC (MS Office, Internet)dobrý písemný a ústní projev v českém jazycestátní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu;
 • který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostorutrestní bezúhonnostsplnění podmínek ustanovení 17 odst.

  2 a odst. 3 zákona č. 201 / 2002 Sb.charakteristika pracovního místa : - komplexní zajišťování agendy veřejných zakázek zadávaných Úřademvedení zadávacích řízení podle zákona č.

  134 / 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (zejména zpracování zadávací dokumentace, provedení úkonů zadavatele v zadávacím řízení (administrace), řešení námitek dodavatelů apod.

  dodržování závazných postupů, příprava metodik a interních předpisů Úřadu při zadávání veřejných zakázekPlatové zařazení podle nařízení vlády č.

  341 / 2017 Sb., a dále osobní příplatek a odměny v závislosti na pracovních výsledcíchPředpokládaný nástup : dle dohodyMísto výkonu práce : PrahaPracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

  Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem, včetně možného termínu nástupu, zasílejte do 26. března 2020 na adresu elektronické pošty : použijte odpovědní formulářpředmět e-mailu : VŘ právník SO Veřejných zakázekpřípadně na adresu : Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkovýchodbor PersonálníRašínovo nábřeží 390 / použijte odpovědní formulář Praha 2 V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímaní přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

  Upozornění : Úřad si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

  Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů nebo prodloužit termín výběrového řízení.Zaměstnanecké výhody : Indispoziční volno, pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, stravenky, rekreační zařízení, osobní ohodnocení.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost