Máš zájem o kariérní růst? Přidej se k nám! Nástup 28 000 Kč
McDonald's
Hradec Králové, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Koho hledáme?Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám.

Možnost ranních směn, ale je možné se domluvit i na mezisměnách či odpoledních směnách.Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Co nabízíme? Po roce až 30 000 Kč!- Nástupní hrubá mzda pro plný úvazek (40 hod / týden) je 28 000 Kč.- Příplatky : ->

10 % víkend->

 • 100 % svátek- Mzda po roce až 30 000 Kč- Možnost kariérního postupu- Jistá výplata vždy do 10. dne následujícího měsíce- 50% slevu na stravování a nápoje zcela zdarma- Benefitní kartu se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald'
 • s, tak u všech našich partnerů (Premiere cinemas, Ryor atd.)- Fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě- Uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti- Flexibilní plánování směn, které si můžeš přizpůsobit ke svému času Co očekáváme : - flexibilitu a přizpůsobivost- chuť učit se novým věcem a zodpovědnost- v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé- kooperaci a komunikaci s kolegy v provozu- snahu dosáhnout zadaných cílů- trestní bezúhonnostTěšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

  K odpovědi prosím přikládej životopis. Franšízantzlinsky-petr## Benefits- Sleva na firemní výrobky / služby- Vzdělávací kurzy, školení- Občerstvení na pracovišti- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost