Manipulant/ka
FOREZ s.r.o.
Ústí nad Orlicí, Ostrov
před 3 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : manipulace s materiálem, výrobky, mazadly a odpady v rámci provozu, zápisy o pohybu do informačního systému, správné třídění odpadu a jeho odvoz do příslušných kontejnerů.

Požadavky : min. vyučen, oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku - VZV (ještěrka) - případně zaškolíme zdarma, svědomitost, pečlivost.

Další informace : třísměnný provoz.Další bonusy : odměna za plnou docházku atd.Nabízíme : Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost.

Prémie za nejlepšího pracovníka směny, prémie dle plnění cílů.Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.Stabilní pracovní místo.Práci v týmu pro přední automobilky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost