Automation Test Engineer
People Consulting s.r.o.
Praha, CZ
před 9 hodinami
source : Easy-prace.cz

Automation Test Engineer Chceš pracovat na vývoji produktů průmyslové automatizace? Baví Tě testování elektroniky a zároveň jsi kreativní osobnost?

Pak jsi na správném místě! Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 12letou historií na českém trhu.

Hledáme pro svého významného klienta zkušené osobnosti, které : - Mají zájem dělat práce, která je bude bavit. - Chtějí aplikovat své znalosti a posouvat se kupředu, jak profesionálně, tak i osobnostně.

Náš klient se zaměřuje na kompletní vývoj produktů a integraci v celém systému řízení. Vyvíjí PLC, komunikační moduly fieldbus, I / O jednotky a inteligentní senzory, vytváří specifikaci produktů a vytváří vlastní architekturu a rámce.

To vše ve spolupráci s vývojáři na mezinárodním projektu. Co bude Vaší náplní práce : testování produktů průmyslové automatizace - PLC, HMI, I / O moduly, .

 • návrh zkušebních postupů podle specifikace produktu provádění testů, analýza a podávání zpráv o výsledcích konfigurace a programování PLC, návrh a implementace automatizovaných testůPožadujeme : Náš klient požaduje : SŠ / VŠ vzdělání technického / elektro zaměření podmínkou Komunikativní znalost AJ nebo NJ Zodpovědnou a kreativní osobnost se zájmem o elektroniku a inovace Minimálně dobré základy programování (C #, Python, C ++ je výhodou) znalosti programování PLC znalost SIMATIC S7 v kroku 7 nebo portálu TIA výhodou je orientace v průmyslových komunikačních protokolech PROFINET / PROFIBUS znalost používání měřicích přístrojů (multimetr, osciloskop) je výhodouNabízíme : Náš klient nabízí : Možnost spolupráci s ostatními kolegy z různých oblastí vývoje hardware, mechanika, projektový management, výroba.
 • Je zde možné i vedení malých projektů, nebo dílčích částí velkého projektu Práci na HPP Flexibilní pracovní dobu Možnost home-office Worklifeballance Krásné pracovní prostředí Být součástí špičkových projektů Ojedinělá kultura Nástupní bonus Firemní školka a jazykové kurzy Bonusový systém - Cafeteria Dovolená až 33 dníVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost