Application Support Specialist
DSL Ltd.
Prague, Hlavní město Praha, Czechia
před 19 dny

Prague, Hlavní město Praha, Czechia Deutsche Post DHL Group req71972 04 / 01 / 2019 Would you like to be part of DHL IT Services?

Application support team is looking for an enthusiastic person who is keen to learn how to support key application ZORA to DHL P&P business unit in order to ensure the maximum availability and minimal disruption to business continuity.

ZORA is the IT backend for retail systems in Germany. · ·

Sign up for Alerts by adding your e-mail address, choose a category and / or select a location (start typing for suggestions to select a location).

Click the Add button to add your one or more alerts before submitting by clicking on Sign Up . You must have at least one alert in the list below in order to subscribe.

Confirm Email

 • In DHL ITS Prague, you will have the opportunity to be part of over 1650 highly skilled IT professionals of 67 nationalities.
 • Would you like to develop your career in DHL ITS Prague the largest data center operation in the Czech Republic? Start your application now!

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost