Provozní elektrikář
Spin HR s.r.o.
Šumperk, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Tradiční strojírenská společnost hledá do svých řad kandidáty a kandidátky na pozici Provozní elektrikář . Jste vyučení v oboru elektro a máte alespoň dvouletou praxi?

Tak hledáme právě Vás .- pravidelné kontroly zařízení- provádění oprav strojů- zajišťování preventivních opatřeníPožadujeme : - výuční list v oboru elektro- praxe v oboru min.

2 roky- platné osvědčení dle vyhlášky 50 / 78 Sb. - svědomitost a komunikační schopnostiNabízíme : - náborový příspěvek- závodní stravování- měsíční bonus za efektivní využívání fondu pracovní doby- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění- kulturní a sportovní akce a jinéVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost