Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech
Markir Construction, spol. s r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt emailem na použijte odpovědní formulářNáplní práce je analýza požadavků zákazníků na výzkum a vývoj reklamních materiálů a jejich dokumentaci, příprava technických úkolů, vypracování plánů, projektů na základě informací od zákazníka, provádění pravidelných setkání s dodavateli a zákazníky zaměřené na požadavky na reklamu, hodnocení nákladů a schválení odhadů u zákazníka, zpracování rozpočtu a jeho provedení, příprava postupů pro pokyny a doprovodnou dokumentaci pro managery, testování funkčnosti programů, kreslení rozvržení rozhraní programu.

Požadujeme znalost anglického jazyka, ruského jazyka, zkušenosti v řízení a správě projektů, zkušenost se systémy správy dokumentů.

Požadujeme znalost technologií PHP, PosteSQL, JavaScript, symfony2, držení nástrojů pro řízení projektu Renine, Jira apod.

Znalost MS Projekt, MS Sharepoint, SAP R3, modelovací nástroje UML, GPSS, MS Visio a Rational rose, perfetní znalost aplikace Microsoft Excel, VLOOK a kontingenčních tabulek ITSM, ITIL.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost