Manažer restauračního provozu - manager trainee
BB WEST CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

MVP : Řevnická č.p. 121 / 1, Třebonice, 155 21 Praha 517Kontakt : Kubát Jiří, tel. : 724175502, e-mail : jkubat bb.czManažer restauračního provozu - manager traineePříležitost začít kariéru u BAGETERIE BOULEVARD - vhodné pro absolventy středních škol.

Připojte se k našemu týmu BB v OC Metropole Zličín, hledáme nové manažery restauračního provozu. Nabízíme nástupní měsíční mzdu 25000 Kč, po zapracování měsíční bonus, příležitost k rozvoji, firemní školení a certifikace.

Příspěvek na dojíždění pro mimopražské zaměstnance.Příplatky za práci o víkendu, svátcích, slevu na stravování v BAGETERII BOULEVARD.

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis nebo zavolejte.Nabízíme nástupní měsíční mzdu 25000 Kč, Po zapracování k základní mzdě měsíční bonus.

Příležitost k rozvoji, firemní školení a certifikace. Příspěvek na dojíždění pro mimopražské zaměstnance, roční bonus za přivedení nového zaměstnance.

Příplatky za práci o víkendu, svátcích, slevu na stravování v BAGETERII BOULEVARD.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost