Koordinátor projektové dokumentace
AC Jobs, s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Máte organizační schopnosti a zvládnete vést projektovou dokumentaci stavby?Jste zodpovědná osoba se smyslem pro detail?Pokud ano, tak mi zašlete své CV ještě dnes!Zaběhlá stavební společnost hledá posilu na pozici Koordinátor projektové dokumentace

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vyhodnocení požadavků investora a dotčených orgánů státní správy a zainteresovaných stran
  • Příprava projektové dokumentace
  • Koordinace všech fází přípravy projektu
  • Vedení příslušné projektové dokumentace
  • Příprava projektové dokumentace k předání klientovi
  • CO POŽADUJEME?

  • VŠ stavební
  • Znalost programu Autocad na vysoké úrovni
  • Znalost příslušných zákonů a norem
  • Praxi na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • CO NABÍZÍME?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební vůz
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stavování a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištěníMísto výkonu práce : Praha
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.