Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Volduchy
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Volduchy č.p. 398, okr. RokycanyNáplň práce : komunikace s řidiči MKD - přidělování práce, řešení problémů vzniklých v průběhu přepravy, vedení příslušné dokumentace a evidence, zadávání dat do informačního systému, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnostiPožadujeme : úplné střední všeobecné vzdělání, znalost ukrajinského nebo ruského jazyka na komunikativní úrovni, u rodilého mluvčího požadujeme dobrou znalost českého jazyka, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, praxe v administrativě 1 rok, praxe v dopravě výhodou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly, odolnost vůči stresuNabízíme : platové ohodnocení od 22.

000,- do 28.000,- Kč. / měs., stavenky, mobilní telefonKontakt telefonicky, e-malem : Kroftová Blanka, Herzogová Jana, tel.

371 740 526, e-mail : personalni duvenbeck.de

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost