ZÁMEČNÍK V CENTRU PLZNĚ
AC Jobs
Plzeň-jih
před 15 dny

Máš chuť pracovat ve stabilní společnosti? Rád / a montuješ a hledáš práci přímo v centru Plzně? Zašli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Zhotovení, montáže a opravy zámečnických prvků
  • Následná kontrola a ověření správnosti prvků
  • Čtení a používání technické a projektové dokumentace
  • Stanovení pracovních postupů, prostředků a pomůcek
  • Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru strojírenství
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost montáží a seřizování strojů
  • Anglický jazyk výhodou
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Co nabízíme?

  • Dle praxe od 160 Kč na hodinu
  • Kariérní růst
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Možnost jazykového a firemního vzdělávání
  • Příspěvky na penzijní fond a stravu
  • Požádat