Technik prodeje pro rusky mluvící země
ABO valve, s.r.o.
Olomouc, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Dalimilova č.p. 285 / 54, Olomouc - Chomoutov.První kontakt je možný POUZE mailem.Požadované jazykové znalosti : - ruština - velmi dobrá znalost - C1- angličtina - pokročilá znalost na dobré komunikativní úrovni B1- čeština - základní znalost češtiny výhodouDalší požadavky : Základní orientace v oblasti hydrauliky, materiálů a ideálně armatur (není podmínkou).

Znalost reálií rusky mluvících zemí. Znalost MS OfficeOsoba na této pozici bude zodpovědná za technickou podporu prodejů průmyslových armatur pro naše klienty v rusky mluvících zemích.

Občasné služební cesty. Pozice je vhodná i pro absolventy (české i zahraniční).Odpovědnosti : - komunikace se zákazníky (v ruštině a angličtině), vyjasnění jeho potřeb, přijetí technických řešení - příprava komerčních nabídek - kontrola existujících objednávek- interakce s ostatními odděleními (v češtině)- komunikace s dodavateli (v angličtině)

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost