Svářeč
Siemens, s.r.o.
Brno-město, Brno
před 6 dny
source : Hitprace

Nutné zaslat předem životopisSvařování turbínových dílců v boxu i v pozici na turbíně. Rozsah materiálů od uhlíkových ocelí po nerez.

Metody svařování hlavně 111, 141 a v menším rozsahu i 135Místo výkonu práce : Siemens s.r.o., odštěpný závod Industrial TurbomachineryOlomoucká 7 / 9, BrnoNabízíme : Roční bonus 5% z roční hrubé dekretované mzdy, pravidelná valorizace mezd, příplatek za odpolední směnu (12 Kč / hodinu), příplatek za noční směnu (40 Kč / hodinu), příplatek za přesčasovou práci (35% za práci konanou přesčas), příplatek za víkendovou práci (50% za práci konanou o víkendu), 25 dní řádné dovolené, 3 dny bridge days (celozávodní dovolená stanovená zaměstnavatelem), Cafeterie (6 000 Kč / rok - příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost