Sales Trainee- Praha
Hilti
Praha
před 6 hodinami

O jakou pozici jde?

Firma Hilti je díky svému přímému prodeji ideálním místem pro růst a získání zkušeností v oblasti obchodu a jejich uplatnění v rámci firemního kariérního rozvoje.

rámci rotačního Sales Trainee programu naberete za naší podpory zkušenosti v klíčových obchodnických rolích. Naší vizí je váš postup na manažerské pozice, například na roli Regionálního obchodního ředitele.

O společnosti Hilti.

Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví.

Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s 30 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory.

Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění vašich zkušeností a rozvoj vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.

Jak vypadá práce na této pozici?

1. rok začnete na jedné z našich startovacích pozic (Obchodní zástupce pro malé firmy, Obchodní prodejce pro značkovou prodejnu a další) .

2. - 3. rok zasednete za volant našeho červeného auta a budete jezdit za zákazníky přímo do terénu. Budete úzce spolupracovat s managementem a zapojíme vás do účasti na některém z firemních projektů.

Dalším krokem je posun na vyšší pozici (Key Account Manager, Business Developer, Service Consultant a další).

Naší vizí je váš rozvoj na manažerskou pozici, např. Regionální obchodní manažer

Co nabízíme?

Pokud je pro Vás podstatný nejen profesní, ale i osobní rozvoj, tak je Hilti určitě správná volba. Vážíme si zkušených profesionálů i absolventů.

Díky propracovanému systému školení a intenzivní týmové spolupráci umíme zkušenosti sdílet a rychle začlenit nově příchozí členy týmu.

Proč byste se měl / a přihlásit?

Po nástupu je připraven 3 měsíční zaškolovací plán, v rámci kterého probíhá 6 týdnů strukturovaného zaškolení se zaměřením na prodejní dovednosti, produktové znalosti a pochopení firemních procesů.

K dispozici je kvalitní e-learning, zkušení trenéři, podporující kolegové i team leadeři. V pochopení firemní kultury vám kromě každodenních interakcí s kolegy pomůže i Orientation Camp vedený naším Sherpou.

Samozřejmostí je pro nás pravidelný mentoring od zkušeného teamleadera během společných dnů v obchodním regionu.

Potřebujete :

 • Min. SŠ vzdělání, VŠ výhodou
 • Komunikační dovednosti a schopnost naslouchat
 • Ambice osobního a kariérního rozvoje - chuť na sobě pracovat
 • Znalost práce na PC (pracujeme se systémem a SAP)
 • Zkušenosti z prodeje jsou výhodou, ale ne nezbytností (toho správného kandidáta vše naučíme)
 • AJ - stačí základ s vůlí na tom pracovat
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost