oblastní manažer prodeje
Bi Esse Cz s.r.o.
Blatná
před 8 hodinami
source : Hitprace

Oblastní manažer prodeje pro pobočku v BlatnéPojď společně budovat něco, co má smysl a budoucnost!Chceš se těšit do práce?

Pracovat v mladém kolektivu? V nadnárodní společnosti, ale přesto rodinné?Hledáme kolegu / kolegyni na pozici oblastní manažer prodeje pro naši pobočku v Blatné.

NÁPLŇ PRÁCE : Po kompletním zaškolení a seznámení s firmou, dostaneš přidělené aktivní zákazníky, kteří s námi již spolupracují a budeš s nimi rozšiřovat spolupráci v dalších oblastech působení naší společnosti.

Budeš pracovat se zákazníky, s kolegy osobně, po telefonu, po mailu.Vše v pracovní době od 7 : 00 - 15 : 30.OČEKÁVÁME : min.

středoškolské vzdělání, elektro zaměření je výhodou nikoliv nutností.chuť něčeho dosáhnoutkolegialituřidičský průkaz sk.

BNABÍZÍME : smysluplnou práci s perspektivou do budoucnaplat dle zkušeností od 25 000Kč.fungující kolektivzázemí stabilní společnostiautomobil pro soukromé použitístravenky v hodnotě 110,- Kč zaměstnanecké slevy na nákup zbožíKONTAKT : Rachová Martina, tel.

731142487, e-mail : zamestnani biesse.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.