pracovník údržby
KM konsult s.r.o.
Kroměříž, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště Kroměříž- Náplň práce : provádění preventivní údržby zařízení v kovošrotu, práce s VZV- Požadujeme : vyučení, praxe v oboru, oprávnění na VZV a svářečský průkaz, spolehlivost, samostatnost, zručnost, aktivní a pozitivní přístup k práci- Nabízíme : práci na HPP, motivační finanční ohodnocení - prémie, dle pracovních výsledku, závodní stravování a další benefity- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu : použijte odpovědní formulář nebo kontaktu na tel.

použijte odpovědní formulář p.Večerka- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.

r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost