Advokátní koncipient s AJ a NJ (TOP AK)
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 10 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Pro našeho klienta TOP právnickou kancelář se sídlem v Praze a s celoevropskou působností hledáme absolventy českých právnických fakult.

Pracovní pozice koncipientů je pro jednu z nejprestižnějších a často oceňovaných kanceláří v České republice / EU s možností podílet se na poskytování právních služeb pro nejvýznamnější hráče českého a světového byznysu.

Klient umožňuje na těchto pozicích :

  • spolupráci na mandátech z různých oblastí práva (např. v pracovně-právním týmu, apod.)
  • zahraniční stáže v partnerských advokátních kancelářích a stáže u klientů, kde nahlédnete do fungování jejich odvětví
  • Systém interních školení zaměřených nejen na oblast Vaší praxe, v rámci kterých přednáší i naši kolegové akademici
  • individuálním přístupem, s mentoringem od zkušených advokátek a advokátů, s pravidelnou zpětnou vazbou i s přátelskou podporou
  • Rodinné prostředí menších týmů vedených jednotlivými partnery se stabilním zázemím přední advokátní kanceláře
  • Zajímavé finanční ohodnocení a roční bonusy odpovídající pracovním výsledkům a zaměstnanecké benefity.
  • absolutorium právnické fakulty univerzity v České republice na úrovni BC. / Mgr.
  • znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni
  • praxe v oblasti práva obchodních korporací, smluvního práva, bankovního práva, příp. nemovitostí, výhodou
  • znalost MS Office Outlook, Word, Excel, PowerPoint
  • schopnost samostatného uvažování a týmové práce
  • flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • Pracovní náplň

  • vynikající platové ohodnocení
  • perspektivu odborného růstu
  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!