TECHNOLOG LAKOVNY
AC Jobs
Liberec
před 1 dnem

Vystudovali jste střední nebo vysokou školu technického zaměření a zajímáte se o oblast povrchových úprav kovů? Láká vás práce na pozici TECHNOLOG LAKOVNY v okrese Liberec?

Pak jste tím správným kandidátem právě vy! Významná mezinárodní firma přijme novou posilu do svého týmu na pozici : TECHNOLOG LAKOVNY

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů
  • řízení technických a technologických zkoušek
  • stanovení parametrů hotových dílů
  • zlepšování výrobních procesů
  • Co požadujeme?

  • praxi na pozici technologa pro povrchové úpravy
  • středoškolské vzdělání technického směru
  • znalost anglického jazyka (výhodou)
  • uživatele balíčku MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časovou flexibilitu a loajalitu
  • Co nabízíme?

  • odměny za zlepšovací návrhy
  • nadstandardní dovolenou
  • příspěvky na vitamíny a relaxační aktivity
  • závodní stravování
  • bonusy pro nové zaměstnance
  • výhodný mobilní tarif
  • místo výkonu práce : okres Liberec
  • Step 2