ČLEN OPERNÍHO SBORU
Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace
Liberec, CZ
před 2 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Zhořelecká 344 / 5, 460 01 Liberec 1Min. požadované vzdělání VO nebo konzervatoř uměleckého směru. Člen operního sboru - druhý bas - s povinností sóla.

Požadujeme hudební nadání, školený hlas. Podmínky konkurzního řízení : dvě písně nebo árie dle vlastního výběru, rozsah dle daného hlasového oboru (klavírní doprovod zajištěn, korepetitor bude k dispozici.

Pracovní poměr na dobu určitou na 2 roky dle nástupu do zaměstnání.Výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.Přihlášky se stručným životopisem zasílejte na adresu divadla k rukám paní Anny Novotné Peškové, DiS.

nebo na použijte odpovědní formulář další informace na tel. č. použijte odpovědní formulář v Po-Pá od 8 : 00 do 15 : 30 hod.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost