Technik/technička elektro údržby (A4639)
HOFMANN WIZARD s.r.o.
České Velenice, CZ
před 1 hodinou
source : Easy-prace.cz

Opravy a údržba zařízení, evidence oprav a pravidelné kontroly zařízeníVyplňování servisních a opravních protokolůProvádění preventivních periodických kontrolSprávné užívání a zacházení s měřícími přístrojiMontáž, propojování a balení výrobkůPříprava výroby dle dokumentace Práce dle pokynů nadřízenéhoDodržování BOZP, PO a pořádku na pracovištiPožadujeme : SOU - vyučen / a v oboru elektroVyhláška č.

50 / 1978 Sb.Znalost čtení technické dokumentaceZnalost oprav výrobního zařízení, el. pneumatika el. hydraulika, řídící systémy, simaticPraxe - 2 roky - údržba strojů a zařízeníSpolehlivost, pečlivost, trpělivostNabízíme : Práce na HPP - nástup ihnedSVOZY ZDARMA z Nové Bystřice, Horní Stropnice, Třeboně, Chlumu u Třeboně a Trhových Svinů + další města na trase autobusůDovolená - 25 dníMěsíční prémie až 30%Měsíční příplatek za neabsenci 1500,- KčPříspěvek na stravování + stravenkyPříspěvek na penzijní připojištěníVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost