Manipulační dělník ve skladu
benaSONET, s.r.o.
Církvice, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz
 • Prac. smlouva na dobu určitou do 30.9.2019 s možností prodloužení - zástup.Popis práce : manuální práce, příjem a výdej zboží, práce se čtečkou na čárové kódy, manipulace se zbožím, organizace skladového prostoru, práce s vysokozdvižným vozíkem.
 • Požadavky : aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, základní znalost práce s PC. V případě zájmu nás kontaktujte : email : použijte odpovědní formulář , příp.

  poštou na adresu : benaSONET, s.r.o., Jakub čp. 13, 285 33 Církvice u Kutné Hory. Obálku označte "uchazeč". Uchazeče budeme sami kontaktovat.

  Osobní schůzky pouze po telefonické dohodě, tel. kontakt : použijte odpovědní formulář, v pondělí - pátek v době od 6,00 do 14.

  00 hod.Zaměstnanecké výhody : Příspěvek na stravenky

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost