odborný pracovník/pracovnice (právník/čka, keramik/čka, malíř/ka nebo švadlena
Žatecký spolek Handicap, z.s.
Žatec, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Žatec, náměstí Svobody 150Jedná se o pracovní pozici v sociálních službách.NUTNOST - VŠ vzdělání, znalost MS Office a práce s internetem.

Spolehlivost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, kladný a empatický přístup k lidem, kreativita, morální bezúhonnost, ochota k dalšímu vzdělávání a vzdělávání druhých, přínos znalost práce v sociální službě, aktivní řidič, ŘP - skupiny B.

Vhodné i pro OZP a seniory.INFORMACE : Termín výběrového řízení bude sdělen zájemcům vybraným na základě životopisu na kontakt v něm uvedený.

Na nekompletní přihlášky nebudeme reagovat. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit. Zaměstnanecké výhody : odměnový systém, možnost sick days, 25 dní dovolené, služební telefon, možnost dalšího vzděláváníkontakt : telefonicky od 9,00 do 17,00 na č.

474 770 662, email : handicap-zatec seznam.czosobně na uvedené adrese

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost