Product and Material QA Technician
Kimberly-Clark
Jaromer, Czech Republic
před 18 hodinami

Job Description

Rád / a byste pracoval / a pro stabilní mezinárodní společnost? Máte praxi v kvalitě a baví vás tato oblast? Oceníte možnost se neustále rozvíjet a vzdělávat v oboru?

Chcete se spolehnout na to, že dostanete plat vždy včas a oceníte práci v čistém prostředí?

Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis a pojďte pracovat do Kimberly-Clark.

Kimberly-Clark, úspěšný světový výrobce známých značek jako HUGGIES, KOTEX, DEPEND, KLEENEX a mnoha dalších, hledá kolegu / kolegyni do svého závodu v Jaroměři na pozici

PRODUKTOVÝ A MATERIÁLOVÝ TECHNIK KVALITY

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Řešení neshodných produktů (retesty, zpracování dat, reporty)
  • Podpora projektů - účast na verifikacích a výrobních zkouškách (testování produktu)
  • Vedení evidence referenčních vzorků
  • Vytváření certifikátů o analýzách produktů
  • Vydávání balících specifikací pro výrobu
  • Vstupní kontrola balících materiálů
  • Kontrola certifikátů k materiálům
  • Spravování databáze materiálů a odpisy neshodných materiálů
  • Co bystě meli mít a znát pro tuto pozici?

  • MS Office (Excel, Outlook)
  • Minimálně středoškolské vzdělání zakončeno maturitní zkouškou
  • Anglický jazyk (mírně pokročilý)
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • Znalost SAP výhodou
  • Prezenční schopnosti
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • Co od nás můžete očekávat?

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup dohodou
  • Příspěvek do penzijního fondu až 12.000 Kč ročně
  • 8.400 Kč ročně do životního pojištění
  • 4.000 Kč ročně na volnočasové aktivity a další příležitostní odměny za výkon
  • Možnost nákupu zaměstnaneckých akcií s příspěvkem společnosti
  • Možnost nákupu vybraných výrobků za zvýhodněné ceny
  • Příspěvek na stravování
  • Zajímavou práci a zkušenost dynamického prostředí globální společnosti, možnost profesního růstu.
  • Oslovila vás naše nabídka? Neváhejte nám zaslat vase CV a my se vám brzy ozveme.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.