PRACOVNÍCI PRO VÝROBU A MONTÁŽ VZDUCHOTECHNIKY
HORSUK s.r.o.
Jičín, Nová Paka
před 4 dny
source : Hitprace

PRACOVNÍCI PRO VÝROBU A MONTÁŽ VZDUCHOTECHNIKYV případě zájmu kontaktujte paní Zdeňku Sukovou na emailové adrese : horsuk horsuk.

cz, reproint centrum.cz nebo telefonním čísle : 607 024 620Požadavky : Vyučení technického směru, ŘP skup. B popř. skup. C výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, nekonfliktní, časová flexibilita, jedná se o fyzicky náročnou práci, hrubá mzda je závislá na zkušenostech.

Pracovní náplň : Zajištění veškerých činností spjatých s výrobou a montáží vzduchotechniky, montáž dílců vzduchotechniky, dopravování dílců na zakázku, dodržování postupů BOZP a PO, odpovědnost za kvalitu odvedené práce.

Zaměstnanecké výhody : Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, zajímavé zakázky, stravenkyPozice je vhodná i pro absolventy a občany / -ky z EU.

Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost