voňavá a sladká práce v opavě
Randstad
Opava, Moravskoslezský kraj
před 6 dny

job description

Tak neváhejte a přidejte se k nám! Hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora výroby. U nás vyděláte průměrně 125 135 Kč / hod.

Do sytosti si užijete sladkostí BeBe, Fidorka, Oreo, Milka a další.

Co vás čeká?

  • obsluha sladké výrobní linky
  • sbírání a balení lahodných výrobků
  • doplňování krásných obalů
  • čištění voňavé čokolády z výrobních linek
  • kontrola kvality produkce, o pauze i ochutnávání : -)
  • nepřetržitý provoz nebo 3 směnný provoz (směnnost : 8 a 12 hod (denní / noční)
  • co vám nabídneme

  • nadstandartní ohodnocení v regionu - průměrná mzda 125-135 Kč / hod dle směnosti
  • příplatky dle směn)

  • 18,50 Kč / hod při práci v noční směně
  • 10,40 Kč / hod při práci v nepřetržitém provozu
  • 8,20 Kč / hod při práci v odpolední směně
  • 25% z průměrného výdělku při práci o víkendu
  • 5-7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny
  • možnost přechodu na HPP a pak do kmene
  • dotované stravování a nápoje (30 Kč / jídlo)
  • co od vás očekáváme

  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • věk min. 18 let
  • ochotu dojíždět na pracoviště
  • Požádat