Technik kvality (m / ž) s AJ projekt BMW
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Most, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Světový lídr na trhu v distribuci energie v odvětví automobilového průmyslu nejen pro prémiové značky aut který je vždy o krok napřed před konkurencí a dbá na životní prostředí to vše pod ISO záštitou.

Hledáme mezi nás týmového kolegu (M / Ž) na pozici Technik kvality se silnou orientací na zákazníka a výsledky. Spolupráce s kolegy ze zahraničí kreativní práce flexibilní pracovní doba.

Zaujalo Vás to? Pošlete mi svůj životopis!Jako technik budete : - Řešit a zpracovávat klientské reklamací v 8D reportu pracovat v portálu zákazníka - Analyzovat klientské požadavky v jejichž rámci a interních předpisů vytvoříte inspekční plány a kontroly jakosti - Analyzovat a hledat východisko u chyb a nesouladu s výrobou - Účastnit se projektových schůzek FMEA sezení auditů - Inovovat procesy a výrobky se svým týmem - Účastnit se testování vhodnosti postupů jejich uvolnění s důrazem na kvalitu a bezpečnost výrobku - Podávat přehledové zprávy na management o stavu segmentu - Vést týmu inspektorů - Komunikovat napříč firmou ale i mimo niPotřebujeme od vás : - SŠ / VŠ vzdělání - Praxi na paralelní pozici se zákaznickou kvalitou v Automotive - Anglický jazyk na úrovni minimálně B2 (slovem i písmem) - Znalost norem IATF 16949 ISO9001 ISO14001 VDA - Znalost nástrojů APQP FMEA PLP SPC Ishikawa 5 Why Pareto MSA PPF / PPAP - Zkušenost zákaznických požadavků (např.

VW Formel Q) - Výbornou znalost ve výkresové dokumentaci - Řidičský průkaz skupiny B - IT vědomosti : MS Office ERP systémy Za to vám nabízíme : - Mzdu odpovídající požadavkům tedy až 60 000 Kč - 13.

plat - Flexibilní pracovní dobu- 25 dnů dovolené - Sehraný tým - Spolupráci s kolegy ze zahraničí - Veliký prostor pro sebeuplatnění - Kreativní práci - Jazykovou výuku přímo na pracovišti - Vzdělávání a školení pro individuální rozvoj - Vysoce moderní pracoviště pro Vaše pohodlí - Stravenkový paušál / občerstvení na pracovišti - Unišeky - Různé firemní akce - Oporu v silné a stabilní nadnárodní společnostiNástup možný dohodou.

Zašlete nám svůj životopis.Vzdělání : SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost