Projektant vodo-topo
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Hustopeče
před 5 dny
source : Hitprace

Pro posílení našeho týmu hledáme zodpovědného kolegu / ni.

Náplň práce :

  • Projektování v oblasti vodo-topo
  • Vedení svěřených zakázek a projektů
  • Zpracovávání nabídek a projektů v oblasti vodo-topo
  • Technická podpora obchodního a výrobního úseku,
  • Navrhování a zavádění nových technických řešení a materiálů,
  • Komunikace s externími projektanty, dodavateli stavebních systémů či materiálů
  • Požadavky na uchazeče :

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • Technicko-ekonomické myšlení
  • Dobrý time management a flexibilita
  • Chuť učit se novým věcem a získávat nové zkušenosti
  • Samostatnost, zodpovědnost a proaktivita
  • Znalost práce na PC, MS Office (zejména Excel)
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Nabízíme :

  • Smlouva na DPP, dlouhodobá spolupráce
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Služební mobil, notebook
  • Zajímavou práci v prosperující firmě
  • Práce v klimatizovaném prostředí
  • Parkovací karta v místě práce
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
  • Společenské akce
  • případě zájmu zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis.

    Kontakt : Ing. Romana Filipová

    Tel : +420 778 072 949

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.