Lékař/ka
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Pardubice, Děčín
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Základna ZZS ÚK, p.o. - Děčín (a okolí)Podmínky přijetí : specializovaná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře ze základního oboru.

Atestace v oboru Urgentní medicína výhodou. Trestní bezúhonnost.Platové podmínky : 14. plat. stupeň dle délky praxe v souladu s nařízením vlády č.

564 / 2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.Nabízíme : Náborový příspěvek 200.

000,- Kč , plat od 55.000,-Kč.Možnost i zkráceného úvazku.Nabídka volného pracovního místa je platná pro základny celého Ústeckého kraje.

Nástup možný ihned.Kontakt : Ullmannová Miluše, 475 234 131, e-mail : ullmannova.miluse zzsuk.cz, osobní jednání možné na adrese Sociální péče 799 / 7A, 400 11 Ústí nad Labem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost