Brusič kovu - letecká technika (Ref. č.: 1574018423)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Brusič kovu letecká technika pro našeho klienta, státní podnik se specializací na opravy letecké techniky a zajišťování vývojových, výzkumných, opravárenských a modernizačních úkolů ve prospěch potřeb zákazníka.

Společnost se zabývá výrobou pístových motorů či simulačních technologií a v neposlední řadě také přípravou a realizací praktického a teoretického výcviku pro letecký a pozemní personál.

Požadavky :

  • Hledáme brusiče kovu se zaměřením broušení na strojích, na kulato (vnější / vnitřní průměry), plocho a tvarové broušení.
  • Brousíme např. hřídele až o průměru 500mm a délce 2000 mm v přesností + / - 0,002, ložiskové kroužky, ložiska 0,005, ozubená kolečka průměry pro uložení ložisek + / - 0,002 hnací a hnané hřídele, spojky, klece, čepy, válečky, kalibry
  • Broušení se provádí na strojích konvenčních a CNC typu BHU 32 / BUA 31 / BUAJ 28 / BSKU 50 / 2000CNC / BUA 25 / 1000CNC bezhroté brusce KCH 63 (centrles) Děrovce 2UD-HS, Na plocho BRH 20.02
  • Pro výkon pozice požadujeme praxi v broušení kovu a ochotu učit se výše uvedené typy broušení
  • Vzdělání SOU / SŠ technického směru
  • Nabídka :

  • Fulltime pracovní úvazek na HPP
  • Velice zajímavé mzdové ohodnocení
  • Pracovní doba 37,5 hodiny / týden (7.00 15.00)
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Poukázky na čištění pracovních oděvů
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování dotované zaměstnavatelem v areálu
  • Benefitní systém Kafetérie / příspěvek na rekreaci zaměstnance + dítěte, na sport / kulturu / volný čas, dotovaná karta Multisport
  • Zdravotní volno / sickday
  • Odměny při pracovních a životních výročích poskytované v souladu s platnou Kolektivní smlouvou, pracovní volno při některých důležitých osobních překážkách v práci nad rámec zákoníku práce
  • Místo výkonu práce : Praha 10 - Malešice
  • Možnosti nástupu ihned
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Bonusy / prémie

    Příspěvek na penzijní / životní připojištění

    Stravenky / příspěvek na stravování

    Dovolená 5 týdnů

    Závodní stravování

    Kafetérie

    Občerstvení na pracovišti

    Příspěvek na sport / kulturu / volný čas

    Zdravotní volno / sickdays

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.