Senior CRM Analytik / Dataminer / Datascientist
Komerční banka
Praha,Stodůlky
před 5 dny

Do datového týmu v Segment tribe hledáme nadšeného dataře, který rozumí stejně dobře datům jako i našim klientům.

KB pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, u nás se s tím potýkat nebudete.

Jsme reálná banka pro reálný život!

Jaká je náplň práce :

  • Datové analýzy, datamining
  • Analýzy chování klientů a klientských segmentů za účelem hledání obchodního potenciálu a efektivního řízení vztahu se zákazníkem
  • Analýza Big Dat, byznysová aplikace machine learning / AI algoritmov
  • Vývoj, provoz a monitoring marketingových predikčních modelů
  • Návrhy a samostatné řešení úkolů rozvíjejících oblasti analytického CRM Komerční banky / skupiny SG
  • Interpretace a prezentace výsledků analýz
  • Spolupráce na bankovních datově orientovaných projektech řešících problematiku CRM
  • Co je potřeba znát a umět :

  • VŠ vzdělání technického zaměření (matematika, statistika, ekonometrie, softvérové inženýrství)
  • Znalost nástrojů pro práci s databázemi a datovým skladem (SQL, Teradata)
  • Alespoň 1-3 roky zkušeností v oblasti statistiky a matematického modelování
  • Zkušenost s dataminingovým software (SAS, IBM / SPSS, KXEN, apod.)
  • Výhodou je zkušenost s opensourcovými dataminingovými nástroji (R, Python)
  • Výhodou znalost vizualizačních BI nástrojů (Tableau, Spotfire apod.)
  • Zkušenost s analýzou big dat výhodou (Hadoop, Spark, Scala)
  • Vítáme znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost, schopnost byznysově interpretovat analytické výstupy a internímu zákazníkovi poskytnout relevantní doporučení
  • Samostatnost, proaktivní přístup, silná motivace - schopnost samostatně dodat řešení
  • Kreativita / inovativnost - schopnost identifikovat a uchopit nové příležitosti
  • Ochota učit se nové věci a sdílet své know-how v týmu
  • Proč být v týmu Komerční banky :

  • Zajímavá a motivující pracovní náplň
  • Zkušený tým lidí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podpora vzdělávaní (soft / hard skills)
  • Bohatý systém zaměstnaneckých výhod : 5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty -
  • včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie