Obsluha lakovací linky
A. Pöttinger, spol. s r.o.
Vodňany, CZ
před 14 dny
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : ochotu učit se nové věci, zodpovědnost, pečlivost. Náplň práce : příprava materiálu na lakování pomocí VZV, nebo navěšování a svěšování materiálu do a z linky, v případě zájmu i lakování materiálu práškovou barvou (dolakování po automatu).

Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na neurčito. Nabízíme : zajímavou a perspektivní práci ve stabilním rodinném podniku, další možnost vzdělávání a rozšiřování kvalifikace, odpovídající platové ohodnocení dle týmového výkonu s garantovaným růstem mzdy, po třech letech u firmy dovolená navíc, příspěvek na celozávodní stravování, připojištění, příspěvek na jízdné atd.

případě zájmu o pracovní pozici zašlete Váš životopis mailem na níže uvedenou adresu nebo doručte osobně na recepci naší firmy.

Dotazník je rovněž možné vyplnit online na našem webu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost