Provozní technik
Special Service International, spol. s r.o.
Brno
před 19 hodinami
source : Hitprace

První kontakt telefonicky Mimo víkendy od 9 do 13 hod.nebo e-mailemDo našeho kolektivu přijmeme pracovníka na pozici provozní technik.

Náplň práce : zajištění technického provozu objektuspráva a zajištění provozu technologiíprovádění pravidelné preventivní údržbyběžné údržbářské práce a opravyvedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržbykomunikace s dodavatelskými firmamievidence a kontrola revizíPožadujeme : Vyhláška 50 / 78 Sb.

6 výhodoupraxe na obdobné poziciznalost technologického zařízení budovdobrá znalost práce na PCkomunikativnost, flexibilitaschopnost samostatně řešit vzniklé situacenástup dohodouNabízíme : zázemí stabilní společnostijistotu stálého zaměstnánípráci na HPPfiremní oblečení a obuvzaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost