Skladník
Alza.cz a.s.
Úžice
před 5 dny

Máte zájem nastoupit do týdne a mít výplatu ke 12. na účtě?

Bez některých profesí to prostě nejde! Proto hledáme nové kolegy, kteří budou přijímat zboží na sklad, vychystávat zboží pro naše zákazníky, jezdit s manipulační technikou (VNA, VZV a jiné).

Co Vás u nás čeká na pozici Skladník - Úžice?

Měsíční mzdaSměnyMožnost nástupuBenefityFyzická náročnostMinimální věkV průměru 26.000 Kč měsíčně Krátký X Dlouhý týden Do 4 dnů od pohovoru Zaměstnanecké nákupy, stravenky a dalšíNa skladě za směnu naběháte i 20 kilometrů 18 +

Jak u nás výběrové řízení na pozici Skladník - Úžice probíhá?

Ozvěte se Lence hned TEĎ a nastupte jako Skladník - Úžice do týdne!

skladník, holešovice, alza, práce, prace, brigada, sport, sklad, skladování,

Na pozici Skladník - Úžice v průběhu výběrového řízení potkáte

Nejvíce jí baví pracovat s lidmi, a i proto většinu svého profesního života zasvětila výběru nových talentů a komplexní péči o stávající zaměstnance ve firmě.

Určitě Vás neodmítne, pokud ji požádáte o radu. Bez své oblíbené kávy si neumí představit den. Potají k ní pojídá čokoládové bonbony.

Renča začala v Alze jako brigádník a po třech měsících přestoupila na 2 roky na pozici administrativní podpory. 2 roky dělala vedoucího směny na většině odděleních na skladu.

Poté se posunula a stala se supervizorem v Úžici, kde je nyní vedoucího celého skladu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost