Řídící pracovníci v oblasti logistiky
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Praha-západ, Roztoky
před 5 dny
source : Hitprace

Řídící pracovníci v oblasti logistiky (Continuous Improvement Project Manager CI + Logistics - EMEA)Uchazeč je zodpovědný za společné vypracování a realizaci logistických plánů.

Náplň práce zahrnuje následující : " Rozvíjení procesů a zvyšování konkurenceschopnosti." Řízení konzistence v logistických procesech, metodologie a zvyšování úrovně produktivity a snižování nákladů na logistické aktivity.

Zodpovědnost za realizaci klíčových projektůPožadavky : vysokoškolské vzdělání, znalost anglického jazyka na profesní úrovni, alespoň komunikativní znalost ukrajinského jazyka, znalost výrobních procesů nebo vzdělání v oblasti výroby (nebo příbuzného oboru), výborné komunikační a prezentační schopnosti, schopnost práce v týmu i samostatně.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost