Elektroprojektant/-ka - technologie pro snížení prašnosti - ENGINEERING
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Ústí nad Labem, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Do našeho výrobního týmu kde se zabýváme technologie na snížení prašnosti hledáme nového kolegu či kolegyni který / á svou odborností a zodpovědnou prací přispěje k úspěchům týmu spokojenosti zákazníka dalšímu rozvoji.

Nebojíte se nových výzev? Ozvěte se nám určitě o Vás chceme slyšet! Co je pro nás důležité? -Osobnostní vyzrálost a zodpovědný přístup -SŠ / VŠ elektro zaměření -Schopnost tvorby elektrotechnické dokumentace pro realizaci strojních zařízení -Komunikativní znalost anglického jazyka -Znalost tvorby programových schémat pro Siemens LOGO -Znalost práce v programu Eplan -Osvědčení dle vyhlášky 50 / 1978 Sb.

 • 6 10 -Chuť se dále VZDLÁVAT VYTRVALOST PEČLIVOST A DOTAHOVÁNÍ VCÍ DO KONCE... Co Vás u nás vlastně čeká? -Příprava elektrotechnické dokumentace v souladu se zadáním a požadavky zákazníka -Optimalizace technického řešení v požadované kvalitě a termínu v souladu s rozpočtem -Spolupráce na dlouhodobých projektech a vysoké tempo pracovního nasazení Co Vám můžeme nabídnout?
 • Stabilní zaměstnání na HPP a motivující finanční ohodnocení -Perspektivní a samostatné zaměstnání s možností seberealizace a profesního růstu -Technicky zajímavé produkty s potenciálem na trhu -Technická obchodní a jazyková školení -Přátelský a výkonný tým spolupracovníků -Příjemné pracovní zázemí silné nadnárodní společnosti -Kulturu a atmosféru evropské společnosti Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost