Ostraha prodejny DM drogerie
Protektia s.r.o.
Přerov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : strážní a detektivní činnost, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.

Požadujeme : Rejstřík trestů bez záznamu, věk nad 18 let, znalost jazyka českého slovem i písmem, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme : možnost práce i na DPP; možnost měsíční zálohy na mzdu. Odměny; možnost prodloužení pracovního poměruZájemci se mohou hlásit : - zasláním životopisu (CV) na e-mail : nabor1.

centrum protektia.cz;- telefonicky (Po-Pá 9 : 00 - 16 : 00 hod.) na 721 954 166 - paní Svatava ŠaškováPoznámka : nechodit na uvedené pracoviště, kontaktní osoba se nachází na jiné adrese zaměstnavatele

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost