Logistik výroby atraktivní mzda od 40000 !
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Děčín, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro rozšiřující se tým v logistice hledáme super kolegu na pozici logistiky výroby. Co pro Vás máme : Velmi motivující finanční ohodnocení extra úkolové odměny.

Odměny za loajalitu a periodické odměny. Telefon a notebook je samozřejmostí. 5 týdnů dovolené firemní akce.. Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.

Moderní vybavení pracoviště. Systém talent managementu který Vám umožní se rozvíjet jak profesně tak osobně. Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů ( bonusy dle plnění projektů a osobních cílů a mnoho dalších).

Další rodinné a nestandardní výhody včetně dotovaného stravování. Vaším úkolem bude : Kontrola dostupnosti materiálu dle vytvořeného master plánu a jeho tvorba.

Příprava týdenního výrobního plánu balení na základě požadavků z master plánu a dostupnosti materiálu Odvolávání materiálu z externího skladu na základě výrobního plánu Reporting zdůvodňování nedodávek výrobků možné budoucí nedodávky apod.

Příprava a správa výrobních objednávek (kanbanů) pro výrobu Balancování stavu zásob výrobků pro danou výrobkovou rodinu a materiálu s materiálovými plánovači Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : Praxe na obdobné pozici znalost práce s počítači M Excel SAP ( rádi doučíme) Pokročilá znalost Anglického jazyka denní komunikace v AJ Komunikativnost pozitivní přístup Schopnost multitaskingu Používání logického myšlení Vzdělání : SŠ s maturitou, vyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost