Senior Cloud System Engineer
CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 16 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontakt : použijte odpovědní formulář Zkušenosti v oblasti inženýringu cloudu ( nejlépe AWS) Bakalářský titul v oboru informatiky (magisterský titul je silným plusem) Znalost konfigurace a podpory sítě.

Silná praktická zkušenost s administrací systémů linux (RedHat, CentOS). 2 a více let zkušeností s technologii DevOps. Znalost běžných databázových technologií (PostgreSQL, Oracle).

Zkušenosti s virtualizací (VMWare, Xen, KVM). Zkušenosti s technologiemi automatizace serverů (Loutka, Chef) a technologií cloud automatizace (Terraform, Cloud Formation).

Porozumění vývoji (Agile), testováním, změnám a praktickým postupům správy. Schopnost rychle naučit nové technologie. Ochota pracovat mezi týmy a sdílet znalosti a nápady.

Schopnost postavit se a formulovat jasné technické argumenty podporující názor. Spolupráce a nadšení pracovat na komplexních špičkových systémech.

Cílový postoj se silným odhodláním podniknout iniciativu a plnit úkoly. Ochota převzít odpovědnost za dodávku. Plynulá angličtina.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost