Customer Support Associate
Ariba Czech s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 18 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Radlická č.p. 3201 / 14, Praha 5 - SmíchovKontakt : Lenárth Matej, tel. : 225375730, e-mail : matej.

lenarth sap.comPracovník zákaznického servisuPožadavky : oTechnická orientaceoZnalost softwarových aplikací, znalost produktů Ariba velkou výhodouoPracovní zkušenosti v zákaznickém servisu z nadnárodní společnosti (oblast IT) minimálně 1 rokoVynikající komunikační dovednosti (práce po telefonu)oDobré interpersonální dovednostioSchopnost rychle řešit problémyoZnalost práce v multikulturním prostředíoZaměření na zákazníka a tolerance vůči stresuomin.

bakalářské vzdělání technického směruJazykyoPlynulá angličtina, plynulá znalost jiného jazyka výhodou Zaměstnanecké výhody : stravenky, sickdays, plně hrazená pracovní neschopnost, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění (po 6-

ti měsících), zdravotní péče, roční odměny, možnost dalšího vzdělávání

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost