SEŘIZOVAČI
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
, Česká republika.
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe
 • Přidáno : 8.5.2019
 • Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) :

  SEŘIZOVAČI - Místo výkonu práce : Beroun, Loděnice. Doplňující infromace : zaměstnání na dobu určitou. Požadavky : SOU / SŠ technického zaměření (zámečník, obráběč, automechanik, seřizovač atd.

  praxe na výrobních strojích výhodou, manuální zručnost, technické nadání, přesnost, spolehlivost a smysl pro detail. Náplň práce : seřizování výrobních automatů a poloautomatů, které zpracovávají různě tlusté plechy -

  nastavují se mechanicky. Doplňující informace : směnnost - ranní / odpolední (6 : 00-14 : 00 hod., 14 : 00-22 : 00 hod.).

  Zaměstnanecké výhody : doprava z Příbrami zajištěna, v případě dojíždění z Příbrami a okolí příspěvek na benzín 4000Kč, po zkušební době se plat navyšuje dle pracovního výkonu až o 24%, příplatek za práci v noci 25%, příplatek za práci o víkendu 50%, stravenky 100 Kč, 22 dní dovolené, bonusy, prémie (věrnostní a přítomnostní prémie -

  max. 50% hrubé mzdy), příspěvek na životní pojištění. Kontakt : telefonicky.

  Vyžadované vzdělání : Bez vzdělání

  Hrubá mzda : 20 900 Kč

  Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost