Vedoucí stavby - elektro
Chropyňská strojírna, a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 989 / 8, Olomouc. Co u nás budete dělat? - plánovat realizaci projektu v oblasti elektro (plán personálu, termínový plán realizace)- spolupracovat na specifikaci projektového elektromateriálu- spolupracovat s elektrokonstrukcí a vedoucím projektu- přejímat a kontrolovat subdodávky elektrorozvaděčů a elektromateriálu- vést a koordinovat elektromontáže (vedení elektropersonálu, koordinace subdodavatelských firem a pracovníků z oblasti elektro, kontrola kvality subdodávek a prací)- kontrolovat vyhotovení dle zákaznických specifikací elektro- upravovat projektové dokumentace- řešit elektroproblémy na stavbě- komunikovat s koncovým zákazníkem v oblasti elektro Co od Vás požadujeme?

 • minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického (technického) směru- víceleté zkušenosti v oblasti elektromontáže nebo šéfmontáže- výhodou je znalost Eplan, PLC programování, programování robotů - zkušenosti z montáží v koncernu VW, Škoda, Audi, Seat, Opel, Ford výhodou - vyhláška 50 / 1978 Sb.
 • řidičský průkaz skupiny B- zodpovědnost, ochotu cestovat na delší čas Co od nás můžete získat? - práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru - práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží - možnost vycestovat za prací i do zahraničí- pružné rozvržení pracovní doby- variabilní finanční bonusy- vzdělávací kurzy a školení- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění- příspěvek na stravování - firemní akce Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost