TECHNICKÝ DOZOR (INVESTIČNÍ TECHNICI)
CHEMINVEST s.r.o.
Most, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

TECHNICKÝ DOZOR (INVESTIČNÍ TECHNICI)POŽADUJEME : - SŠ průmyslová strojní nebo elektro- práce s PC- řidičský průkaz- autorizace v oboru výhodouNÁPLŇ PRÁCE : - zajišťování a koordinace jednotlivých fází a realizace investičních projektů- projektové, technické a obchodní přípravy- řízení dodavatelů a jiných zúčastněných orgánů- sledování termínů realizace a přebírání prací včetně komplexního vedení dokumentace až po konečné posouzení a vyhodnocení projektů- práce v týmu pod vedením zkušeného vedoucího zakázkyZaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, stravenky - 90,- Kč, kurzy AJ, výhodné tel.

tarify i pro členy rodiny, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění a náborový příspěvekHLÁSIT SE : Rosezinová Eva, e-mail : použijte odpovědní formulář - v případě zájmu zasílat životopisy, osobně pouze každou středu od 8.

00 do 14.00 hod. na adrese zaměstnavatele Gorkého č.p. 1613, Horní Litvínov (k projednání doporučenky)

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost