POJĎTE PRACOVAT DO SKLADU - výplata po týdnu!
Fajn brigáda s.r.o.
Benešov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Právě nyní hledáme stálé pracovníky do skladu ve Strančicích u Prahy, kam se dostanete našim svozovým autobusem z metra Opatov (je to asi 15 minut cesty).

Nyní nabízíme náborový příspěvek! Hledáme kohokoliv, kdo má chuť pracovat a chce stabilní a dlouhodobé zaměstnání. Co práce obnáší?

 • Pracuje se na ranní a odpolední směny (8 hodin) - jasně stanovený začátek i konec směny! - Jedná se o sklad s autodíly, kde je potřeba vychystávat zboží pomocí čtečky - co neumíte Vás naučíme! - Do kolektivu Vás přivítáme zaučením a seznámením se s novým prostředím.
 • Po chvilce budete vše zvládat na jedničku a z práce budete odcházet s čistou hlavou! Požadujeme : - věk minimálně 18 let - čistý trestní rejstřík - spolehlivost - vhodné pouze pro mužeNabízíme : - mzda po zaučení až 32 000 Kč - smlouva na HPP - možnost týdenních záloh - možnost přesčasů - stravenky 100 Kč - svozový autobus z Prahy od metra Opatov, I.
 • P. Pavlova a Smíchov zdarma - zaučení na pracovišti (nebudete hozeni do vody : )) - nástup možný ihned Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost